Marketér Hledáme šikulu, který(a) nechodí do práce jen proto, že musí. Práce s online reklamními systémy a podpora prodeje.

Popis pracovní pozice:

Baví tě vymýšlet nové věci? Baví tě psát, Facebook a Instagram ti není cizí a jsi kreativní? Baví tě móda nebo dokonce už jsi něco slyšel(a) o SEO, retargetingu...? Pak jsi tu správně. Nemusíš být na nic vyložený specialista, ale měl(a) bys mít přehled o tom, co se v reklamě na internetu děje a až se rozkoukáš, tak většinu z výše uvedeného společně zvládneme. Hlavní je zájem o produkty, týmový duch, chuť se neustále učit a přemýšlet proč a jak vše funguje.

Náplň práce

Tvorba a správa obsahu internetového obchodu a reklamních kampaní - akce v rámci e-shopu (bannery, newslettery...), reklama a správa sociálních sítí, optimalizace eshopu, komunikace s programátorem, fotografem ad. Podpora prodejen - příprava materiálů, komunikace s grafikem nebo pokud to umíš, tak přímo grafická tvorba. Cokoliv z tohoto výčtu zvládneš se počítá!

Požadavky:

Výhodou, nikoli podmínkou:

Co nabízíme:

Pokud se chcete dozvědět víc, vyplňte prosím formulář na úvodní stránce. :-)

jadi.cz s.r.o.
Hrubínova 856, Liberec XV - Starý Harcov
IČ: 25494481, DIČ: CZ25494481

e-mail: poptavka@jadi.cz
tel.: +420 488 588 501